Contact

Stimati clienti,
Ca urmare a decretarii starii de urgenta in Romania, consultantii IntegralEdu vor continua activitatea de acasa, incurajand astfel respectarea normelor si metodelor de protectie si prevenire a COVID-19.
Daca doriti sa luati legatura cu unul dintre consultantii nostri, o puteti face pe email sau telefon la datele de contact de mai jos:

 

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim.

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa:

Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane,langa Marshal Turism

Telefon: 021 311 0572 / 0737 069 011

E-mailoffice@integraledu.ro

Gabriel Rusu - gabriel@integraledu.ro/ 0733069005

Andreea Dumitrescu - ADumitrescu@integraledu.ro/ 0737069003

Lucian Bratu - lucian@integraledu.ro/ 0733069393

Alexandra Victor - avictor@integraledu.ro / 0737069019

Vlad Tanasoiu - vlad.tanasoiu@integraledu.ro/ 0737069027

Catalina Arhire - catalina@integraledu.ro/ 0733069079       

George Marchidan - Gmarchidan@integraledu.ro/ 0737069017

Diana Luca - dluca@integraledu.ro/ 0737069002

Alexandra Ion - a.ion@integraledu.ro/ 0737069030

Diana Dobrescu - diana.dobrescu@integraledu.ro/ 0737069031

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Adresa:

Bd. Alexandru Lapusneanu, nr. 107, bl. LV40, sc. A

Tel: 0341 415 305

 Larisa Pospai - larisa@integraledu.ro / 0737069006

Nicoleta Sandu - nsandu@integraledu.ro/ 0733069059

Maria Macovei - mmacovei@integraledu.ro/ 0737069012 

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa:

Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Tel: 0251 453 758

Bogdan Dinca - bdinca@integraledu.ro / 0737069022

Alina Drinceanu - alina@integraledu.ro/ 0737069024

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa:

Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Telefon: 0372 760 344

Elena Ostache - eostache@integraledu.ro / 0737069016

Georgiana Stratulat - georgiana@integraledu.ro / 0737069018

Bianca Coropceanu - Bcoropceanu@integraledu.ro/ 0737069032

Florentina Mocanu - florentina@integraledu.ro/ 0737069014

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa:

Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Tel: 0232 709 500

 Diana Moisa - dmoisa@integraledu.ro/ 0737069026

Georgiana Vieru - GVieru@integraledu.ro/ 0737069023

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa:

Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Tel: 0256 493 930

Iasmina Stroita - iasmina@integraledu.ro / 0737069004

Maria Balu - oana@integraledu.ro/ 0722550180

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:
 YouTube
 Instagram
  Twitter